O nas

O firmie

animax okna łódź

Firma  ANI-MAX-OKNA działa na rynku stolarki otworowej od 2003 r.

Specjalizujemy się w sprzedaży oraz montażu stolarki okiennej i drzwiowej. Nasze produkty to przede wszystkim solidne materiały, jakościowe wykonanie i absolutnie fachowy montaż. Przykładamy szczególną uwagę do kompleksowej usługi dla naszych Klientów. W jednym miejscu zamawiasz okna, drzwi i inne rozwiązania, umawiasz się na montaż, a następnie całość prac zostaje wykonana w wyznaczonym terminie przez wykwalifikowanych specjalistów.

Chętnie dzielimy się zdobytą wiedzą, doradzamy i wskazujemy rozwiązania, które w danym przypadku będą optymalne. Współpracujemy jedynie z najlepszymi producentami, co jest gwarancją uzyskania najlepszych jakościowo i estetycznie rozwiązań. 

Oferujemy między innymi:

- okna

- drzwi antywłamaniowe

- bramy garażowe

- parapety

- żaluzje

- rolety

Wszystkie nasze produkty spełniają rygorystyczne normy. Sprzedajemy jedynie produkty najwyższej klasy, gwarantujące odpowiedni poziom zabezpieczeń i najwyższą klasę techniczną. Oferujemy też montaż wszystkich produktów z naszej oferty. 

Ani-Max-Okna to nie tylko doskonałej klasy produkty, ale również fachowe doradztwo. Nasi eksperci z przyjemnością udzielą odpowiedzi na wszelkie Twoje pytania, a rozwiązywanie problemów to nasza pasja

szeroka oferta

Szeroka
oferta

Stawiamy na różnorodność rozwiązań. Dzięki współpracy z ponad 250 producentami zapewniamy szeroką gamę produktów oraz konkurencyjne ceny. 

profesjonalny montaż

Profesjonalny
montaż

Montaż wykonywany jest przez doskonałych fachowców. Miła, rzeczowa obsługa oraz serwis pogwarancyjny produktów to cechy, które nas wyróżniają. 

nasi partnerzy